«Укр фенікс» - це компанія, яка надає послуги імпорту та експорту продовольчих товарів оптом. Більше 10 років на ринку України та Європи, «Укрфенікс» зарекомендував себе як надійний партнер в галузі продажу агро товарів оптом.

Компанія Укрфенікс - лідер з оптового продажу товарів бакалейної групи

«Укр фенікс» почав свою діяльність влітку 2005 року. Тоді основним напрямком роботи компанії були невеликі поставки цукру територією України. Почавши свій шлях від малого підприємства, і динамічно збільшуючи свою значимість, компанія завоювала нові вершини на ринку України. Уже через два роки «Укрфенікс» утвердилася в своїх позиціях і стала одним з найнадійніших оптових постачальників продуктів харчування.

Наступним етапом розвитку було розширення асортименту. Так з 2008 року «Ykr fenix» є продавцем всієї групи товарів бакалійної групи: борошна пшеничного, борошна житнього, борошна кукурудзяного, різнотипних круп рису, гречки, цукру і т.п.

В цей же період часу, з 2008 року компанія «Ukr phoenix» виходить на зовнішні ринки як надійний експортер продуктів АПК. Підписуються контракти і на імпорт рису з Індії, Пакистану.

Компанія «Ukr fenix» не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається і покращує якість наданих нею послуг. На початку 2017 року, відкривається власний відділ логістики, тим самим поліпшуються якісні показники по надійності поставок продовольчих товарів.

На даний момент, компанія "Укрфенікс" займає лідируючі позиції в поставках товарів продовольчої групи. Імпортує кілька різних типів продовольчих товарів, а також веде активну зовнішню економічну політику, спрямовану на збільшення експорту продовольства на світові ринки.

У компанії «Ukrfenix» ви можете купити цілий спектр продовольчих товарів оптом (мука всіх зернових культур від вищого до третього сорту, рисові, гречані, геркулесові, горохові, пшеничні та інші крупи, злакові пластівці і багато іншого). Ukrphoenix надасть вам доставку товару будь-яким зручним для вас способом (автомобільні або морські перевезення), так само повний пакет послуг передбачений мультимодальной логістикою.

З «Ykrfenix» ви можете не турбуватися про оформлення документів, компанія надає митні послуги для всіх своїх клієнтів.

Компанія «Укр фенікс» - це гарантія якості і надійності в галузі імпорту та експорту продовольчих товарів!