З кожним роком Україна підвищує відсоток продукції, що експортується в країни Європи, і ми пишаємося, що є однією з компаній, яка приймає в цьому безпосередню участь.

Бакалійна група займає провідне місце серед продукції, що йде на експорт в країни ЄС та світу. Компанія «Укр фенікс» надає величезний вибір продуктів рослинного походження та відправляємо на експорт:

  • борошно всіх сортів;
  • бобові культури (горох, квасоля, соя, сочевиця);
  • зернові (рис, пшениця, ячмінь, просо, кукурудза, гречка);
  • каші (манна, булгур, кус-кус).

Так само ми експортуємо олію (соняшникова, соєва, оливкова, лляна), натуральні соки від відомих українських виробників, цукор, вівсяні пластівці і багато іншого.

Всі наші продукти сертифіковані і відповідають найвищим стандартам якості для експорту товару.

Ми готові не тільки запропонувати вам експорт товару, але і взяти на себе всі обов'язки пов'язані з його транспортуванням до місця призначення. Наша компанія оформить необхідні митні документи для перевезення даного вантажу.

Ми підберемо для вас найоптимальніший спосіб експорту товару:

  • морські перевезення;
  • залізна дорога;
  • автомагістралі.

Так, наприклад, для країн Європи, розташованих на березі Чорного моря (Болгарія, Грузія, Туреччина, Абхазія) доцільніше скористатися морським шляхом. Це дозволить зменшити транспортні витрати і скоротити час переміщення вантажу. А замовивши експедиторське супровід, ви завжди будете знати точне місце знаходження товару в даний момент часу.

Країни, які знаходяться в безпосередній близькості до України, можуть отримати вантаж по автотрасі, скориставшись послугами нашого автопарку. Так прямо зі складу, ми завантажуємо продукцію в фури і відправляємо їх в пункт призначення. Такий вид перевезення дуже вигідний для Польщі, Білорусії, Угорщини, Румунії, Росії, Чехії, Молдови.

Для країн, які розташовані далі (Німеччина, Швейцарія, Австрія, Голландія, Словаччина) наша компанія пропонує послуги залізничної дороги. Тут ваш вантаж буде поміщений в спеціальні окремі вагони-контейнери. Всіма питаннями пов'язаними з транспортуванням товару на експорт займається наш відділ логістики. Він запропонує вам оптимальний і найвигідніший варіант переміщення замовленого продукту.

Товар експортується в мішках, які зазвичай завантажуються в спеціальні контейнери для експорту (морські або залізничні). Це дає можливість максимально зберегти цілісність продукції.
Ми готові надати вам послуги, які дозволять чітко відслідковувати переміщення експортованого вантажу в реальному часі і розуміти дату його прибуття в пункт призначення.

На даний момент ми ввели абсолютно нову послугу - мультимодальная логістика, простіше кажучи, переміщення замовлення «від дверей до дверей». Ви вибираєте потрібний вам товар і вказуєте точну адресу його доставки. Все інше ми беремо на себе! Таким чином, ви економите свій час і сили.

Компанія «Укр фенікс» робить все для вашого максимального комфорту при експорті нашого товару до вас!