Мультимодальна логістика

Ми як ділові люди розуміємо, як важливо для вас час. Саме тому, тепер ви можете замовити у нас послугу мультимодальной логістики, яка дозволить вам значно заощадити час пов'язаний з транспортуванням товару, оформленням необхідних документів та доставкою вантажу. Все що від вас вимагається: вибрати потрібний вам продукт з наданої нами лінійки бакалійних товарів. Оплатити його, і вказати місце, куди ми повинні доставити замовлення.

Все інше зробимо ми, Укрфенікс! 

Мультимодальна логістика - це повний спектр послуг пов'язаних перевезенням вантажу, ще її називають послугою «від дверей до дверей». Вона включає в себе повний спектр послуг пов'язаних з транспортуванням товару. Ми візьмемо на себе:

  • Оформлення всіх необхідних документів для перевезення товару, як всередині нашої країни, так і для митної перевезення.
  • Підбір необхідного транспорту та індивідуальна розробка маршруту, враховуючи ваше місце розташування і економічні особливості країни, це можуть бути залізниця, автотраси, морські шляхи.
  • Контроль переміщення товару, відповідальність за його цілісність і при необхідності інформування замовника про його місце знаходження.

Не залежно від континенту або країни, в якій ви перебуваєте, ми доставимо замовлення в належний час прямо за вказаною адресою.

У нас самі гнучкі ціни і повний цикл послуг, пов'язаних як із зовнішніми економічними угодами, так і на території нашої країни.

Мультимодальна логістика - це послуга створена спеціально для тих, хто цінує свій час і гроші.