Автомобільні контейнерні перевезення

Одним з найбільш надійних логістичних рішень по доставці вантажів на території нашої країни вважаються автомобільні перевезення. Вони дозволяють швидко, якісно і своєчасно доставити товар в будь-яку точку України. Для виконання автомобільних перевезень по Україні ми враховуємо досить багато факторів: вид перевезеного продукту, його специфічні характеристики, умови транспортування, необхідні для конкретного виду вантажу, а так само побажання клієнта.

Відділ логістики: +38 (067) 657-03-70

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку. Ми намагаємося задовольнити всі вимоги замовника, використовуючи для цього різні способи:

  • Ми підбираємо транспорт відповідно до вантажу;
  • Наші власні автомобілі (7 машин для перевезення контейнерів, одна фура з тентом);
  • У нас працюють водії вищої категорії;
  • На автомобілях встановлені системи GPS навігації;
  • Ми розробляємо шлях переміщення транспорту і можливі зупинки, після чого все погоджуємо з вами;
  • Ми гарантуємо безперервний контроль вантажу зі звітом у будь-який час 24/7;
  • У разі необхідності, для збереження швидкопсувного продукту, ми можемо запропонувати під час перевезення установку спеціального устаткування.

Наші кваліфіковані співробітники, чітко дотримуються всіх правил пов'язані з перевезенням вантажів і прописані у відповідних нормативно-правових документах. Ми беремо на себе відповідальність за товар, що перевозиться, відповідно до його класифікацією до певної групи, категорії і класу. Так як в основному ми здійснюємо доставку вантажів по всій Україні вантажу бакалійної групи, то ми чітко дотримуємося всіх правил, пов'язаних з його транспортуванням.

Працюючи з нами, ви можете бути впевнені в цілісності товару та своєчасної його доставки.